REGULAMIN

REGULAMIN SKLEPU

Sadzonki wysyłane są w terminach optymalnych fizjologicznie dla roślin. Oznaczone co do gatunku i odmiany. Rośliny pakowane są w sposób zapewniający im bezpieczny transport.

Nabywca płaci z góry za sadzonki oraz koszty wysyłki. Otrzymuje paragon lub na życzenie rachunek/fakturę. Na życzenie Nabywcy istnieje możliwość podania numeru przesyłki.

Termin i koszty wysyłki określane są indywidualnie. Rośliny wysyłane są tylko przesyłkami rejestrowanymi priorytetowymi (Poczta Polska lub firmy kurierskie).

W przypadku odbiorców spoza krajów Unii Europejskiej doliczane są koszty dokumentów fitosanitarnych.

Sklep gwarantuje tożsamość odmianową sprzedawanych roślin. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zniszczenie przesyłki podczas dostawy oraz za opóźnienie dostawy lub opóźnienie odbioru przez Nabywcę, co może skutkować utratą żywotności przez rośliny.
W przypadku stwierdzenia przy odbiorze uszkodzenia opakowania zaleca się otwarcie przesyłki przy listonoszu lub kurierze. W przypadku reklamacji co do tożsamości lub jakości roślin Nabywca zobowiązany jest do wykonania dokumentacji fotograficznej swoich zastrzeżeń. W przypadku uzasadnionej reklamacji sklep wysyła na swój koszt sadzonki w terminach fizjologicznie optymalnych dla danego gatunku.